DoradztwoW Recom Solar Engineering zdajemy sobie sprawę z tego, że coraz więcej osób zainteresowanych jest instalacją paneli fotowoltaicznych, ale nie wie, jakie kroki należy przedsięwziąć i jak dużą przydomową elektrownię zamontować, by móc cieszyć się z darmowego prądu pochodzącego z odnawialnych źródeł energii. Właśnie dlatego oferujemy Państwu pełne doradztwo na każdym etapie projektowym.

Recom Solar Engineering – sprawdzony partner

Jesteśmy firmą z długoletnim stażem w branży OZE. Powsiadamy wiedzę, umiejętności i doświadczenie w projektowaniu, montażu i serwisie nie tylko paneli fotowoltaicznych, zajmujemy się również m.in. instalacją stacji ładowania pojazdów. W naszym zespole działają specjaliści z różnych dziedzin, w tym inżynierowie technicy-elektronicy, którzy doskonale znają się na swoim fachu i potrafią doradzić, jak dużą elektrownię PV należy zamontować przy obiekcie, aby w pełni korzystać z dobrodziejstw energii, jaką daje Słońce. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich osób fizycznych oraz przedsiębiorców.

Doradztwo, jakiego poszukujecie

Wiemy, że nie ma dwóch takich samych przypadków, dlatego też do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie zapewniając optymalne rozwiązania dostosowane ściśle do Państwa potrzeb. Pracę zaczynamy od wizji lokalnej na miejscu przewidywanej inwestycji. Analizujemy warunki terenowe oraz studiujemy dokumentację techniczną obiektu, by móc zaproponować najbardziej korzystną opcję. Wyliczamy oszczędności wynikające z montażu OZE oraz przewidywany czas zwrotu inwestycji. Omawiamy z Klientem wszystkie możliwe rozwiązania i doradzamy, dzięki czemu może on podjąć świadomą decyzję, czy chce podjąć się właściwej realizacji. Audyt oraz konsultacja są bezpłatne. Następnym etapem jest zaprojektowanie instalacji fotowoltaicznej do 50 KW lub elektrowni PV 200KW+ oraz ich montaż. Pragniemy zaznaczyć, że pomagamy w uzyskiwaniem pozwoleń administracyjnych i zajmujemy się zgłoszeniem inwestycji do zakładu energetycznego. Oferujemy ponadto doradztwo w sprawie uzyskania dotacji lub dofinansowania.