Pompy ciepła — Wolbrom

 

Oferujemy pompy ciepła. Działamy na terenie Wolbromia. Pomagamy w doborze urządzeń, których parametry techniczne są dostosowane do kubatury ogrzewanego budynku i potrzeb jego użytkowników. Proponujemy komponenty pochodzące od sprawdzonych producentów, którzy wdrażają w urządzeniach nowoczesne technologie i produkują je z materiałów najwyższej jakości. Dzięki temu systemy są funkcjonalne i trwałe.

Oferowane rozwiązania grzewcze działają w zakresie temperatury od -27°C do +45°C. Wyposażenie ich w odpowiednie moduły umożliwia również ogrzewanie wody, a nawet klimatyzację wnętrza. Dzięki temu jeden komponent pomoże Ci zadbać o komfort termiczny domu o każdej porze roku, latem chłodząc wnętrze, a zimą je ogrzewając.

Zalety pompy ciepła

Do głównych zalet pompy ciepła należą:

  • wykorzystanie pokładów energetycznych znajdujących się w naturalnym środowisku (woda, powietrze, ziemia),
  • bezobsługowe działanie systemu,
  • czysta kotłownia i brak konieczności składowania opału,
  • niski poziom emisyjności szkodliwych substancji.

System będzie działał wydajnie zarówno w połączeniu z tradycyjnymi nośnikami ciepła jak np. kaloryfery, jak i w połączeniu z ogrzewaniem podłogowym.

Warto pamiętać także o oszczędnościach, jakie gwarantuje stosowanie pomp ciepła. Jeśli połączysz je z montażem fotowoltaiki, koszty ogrzewania budynku będą właściwie zerowe, a Ty przez lata będziesz cieszył się komfortem korzystania z tego rodzaju systemu.

Jakie pompy ciepła oferujemy?

Oferujemy:

  • pompy gruntowe,
  • pompy wodne,
  • pompy powietrzne.

Pomagamy wybrać urządzenia, które będą optymalne w danej sytuacji. Każde z nich wykorzystuje procesy termodynamiczne do ogrzania budynku. Pobierają energię cieplną ze środowiska naturalnego, a następnie przekazują ją do odbiorników w celu ogrzania budynków. W trakcie całego procesu nie dochodzi do emisji szkodliwych substancji. Zapraszamy do współpracy.