Fotowoltaika — Olkusz

 

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Olkuszu. Usługa jest realizowana przez inżynierów, monterów z doświadczeniem w branży i kwalifikacjami, które umożliwiają rzetelne oraz legalne świadczenie usług na podstawie zaleceń producentów poszczególnych komponentów. Dzięki temu przygotowana instalacja jest jednocześnie wydajna, bezpieczna i sprawna, a ryzyko ewentualnych awarii zostaje zminimalizowane. Montaż paneli fotowoltaicznych pozwoli Ci zaoszczędzić, zyskać odnawialne źródło energii. Dzięki nim uniezależnisz się od zmieniających się cen prądu i ewentualnych awarii związanych z przesyłem.

Instalacja fotowoltaiki — zakres usług

Do instalacji fotowoltaiki podchodzimy w kompleksowy oraz indywidualny sposób. To pozwala nam dopasować rozwiązanie do potrzeb Inwestorów. Rozpoczynamy współpracę od doradztwa technicznego. Określamy parametry fotowoltaiki, które zaspokoją zapotrzebowania danego budynku na energię elektryczną.

Analizujemy bieżące rachunki za prąd czy sposób użytkowania obiektu. Pomożemy Ci również uzyskać dofinansowanie na realizację inwestycji z unijnych lub rządowych środków. Dopełnimy również formalności, dzięki którym uzyskasz kredyt bądź leasing na panele fotowoltaiczne.

Oferujemy także:

  • przygotowanie projektu instalacji na podstawie przeprowadzonego wywiadu, rachunków za prąd,
  • montaż instalacji na bazie projektu, wytycznych Inwestorów,
  • serwis paneli umożliwiający uniknięcie poważnych awarii instalacji.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, którym zależy na taniej energii elektrycznej pochodzącej z OZE (odnawialnych źródeł energii). Montujemy również fotowoltaikę w Oświęcimiu i okolicy. Bez problemu dojedziemy również w inne części Polski. Zapraszamy do współpracy.