Fotowoltaika — Krzeszowice

 

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Krzeszowicach. Usługa ta pozwala pozyskiwać tanią energię elektryczną w ekologiczny sposób. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami, dobierając charakter świadczonych usług do ich potrzeb. Współpracę rozpoczynamy od zapoznania się z potrzebami użytkowników danego budynku. Analizujemy dotychczasowe rachunki za prąd, zapotrzebowanie na energię elektryczną w danym obiekcie. To pozwala nam doradzić Inwestorom, na jakie rozwiązania warto się zdecydować.

Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowania na realizację inwestycji. Wypełniamy formalności, dzięki którym uzyskasz finansowanie z rządowych lub unijnych programów. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z kredytu lub leasingu, skontaktuj się z nami. Również pomożemy w wypełnieniu dokumentów.

Kompleksowy charakter usług

Po dokładnym przeanalizowaniu sytuacji Inwestorów przechodzimy do kolejnego etapu realizacji zlecenia. Jest nim przygotowanie projektu instalacji. Uwzględniamy przy tym stan techniczny budynku, jego kubaturę, usytuowanie względem stron świata, Twoje preferencje. Dzięki temu instalacja jest przyjemna w użytkowaniu, nie zaburza estetyki czy walorów użytkowych danej przestrzeni.

Następnie przechodzimy do montażu paneli. Ten jest wykonywany przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem w branży i uprawnieniami do świadczenia tego rodzaju usług. Dzięki temu już przygotowana instalacja działa w wydajny sposób, a ryzyko ewentualnych awarii zostaje zminimalizowane.

Świadczymy również usługi serwisowe, które obejmują kontrolę stanu technicznego poszczególnych elementów instalacji, wymianę uszkodzonych komponentów, znalezienie źródła problemu. Masz pytania dotyczące fotowoltaiki? Skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.