Pompy ciepła — Oświęcim

 

Oferujemy pompy ciepła dla Klientów z Oświęcimia. Współpracujemy z przedsiębiorcami i osobami prywatnymi. Jeśli szukasz systemu grzewczego, który jest jednocześnie łatwy w obsłudze, wydajny i opłacalny, to zachęcamy do kontaktu.

Oferujemy gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła od renomowanych producentów. Materiały użyte do ich produkcji i zastosowanie nowoczesnych technologii sprawiają, że urządzenia przez lata działają w wydajny i funkcjonalny sposób, podnosząc komfort życia w domach czy biurach.

Do realizacji zleceń podchodzimy w kompleksowy sposób, dlatego współpracę rozpoczynamy od doradztwa technicznego w zakresie wyboru konkretnych rozwiązań. Pomagamy Inwestorom dobrać parametry urządzenia do ich potrzeb, kubatury budynku, aby wybrane rozwiązanie pozwoliło oszczędzać, a jednocześnie dbać o optymalną temperaturę w budynku.

Jak działają pompy ciepła?

Pompa ciepła pobiera energię cieplną ze środowiska naturalnego — z ziemi, gruntu, wody. Następnie jest ona poddawana parowaniu i skraplaniu oraz przekazywana do odbiorników grzewczych. Konstrukcja wykorzystuje naturalne i odnawialne źródła energii, przez co jest jednocześnie wydajna, ekologiczna i skuteczna w działaniu. Minimalizuje też emisję szkodliwych substancji.

Zalety pompy ciepła

Do najważniejszych zalet pompy ciepła należą:

  • możliwość ogrzewania zarówno budynków, jak i wody,
  • działanie w zakresie temperatury od -27°C do +45°C,
  • bezobsługowe działanie systemu,
  • możliwość wyposażenia systemu w moduł do klimatyzowania wnętrza,
  • brak konieczności składowania opału.

Zaletą, o której warto pamiętać, jest także to, że pompa ciepła pozwala obniżyć koszty ogrzewania właściwie do zera, jeśli połączysz ją z montażem fotowoltaiki. Zależy Ci na ekologicznym źródle ogrzewania, które jest wygodne w użytkowaniu i przynosi oszczędności? Skontaktuj się z nami.