Pompy ciepła — Trzebinia

 

Oferujemy pompy ciepła dla Klientów z Trzebini i okolicznych miejscowości. Systemy pochodzą od zaufanych i renomowanych producentów, którzy stosują do ich produkcji wysokiej jakości materiały oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu urządzenia przez lata działają w wydajny sposób. Są wygodne w użytkowaniu, ponieważ nie wymagają zakupu i składowania paliwa opałowego. Działają bezobsługowo.

Jak działa pompa ciepła?

Pompy ciepła wykorzystują energię cieplną, która znajduje się w środowisku naturalnym (w wodzie, powietrzu, ziemi), dlatego umożliwiają ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Nie powodują spalania. Poddają energię odparowaniu i skraplaniu, a następnie przekazują ją do kaloryferów czy elementów ogrzewania podłogowego. Jeśli zdecydujesz się na połączenie pompy z montażem fotowoltaiki, będziesz cieszył się właściwie zerowymi kosztami ogrzewania.

System pozwala zadbać o temperaturę w domu o każdej porze roku — funkcjonuje w przedziale od -27°C do +45°C. Wyposażenie go w odpowiednie moduły sprawi, że zimą i w chłodne miesiące będzie ogrzewał dom, a latem go klimatyzował. Pompa ciepła może również ogrzewać wodę.

Kompleksowy charakter usług

Oferowane usługi mają kompleksowy charakter. Pomagamy w doborze rozwiązań do Twoich potrzeb. Zapewniamy sprawny i precyzyjny montaż urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta, a także jego serwis.

Montujemy pompy:

  • wodne,
  • powietrzne,
  • gruntowe.

Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązanie wybrać, nie obawiaj się. Przedstaw nam parametry domu, powiedz, na czym Ci zależy, a w oparciu o doświadczenie w branży i fachową wiedzę wybierzemy najkorzystniejszą opcję. Zapraszamy do współpracy.