Fotowoltaika Jaworzno

 

Oferujemy instalację fotowoltaiki w Jaworznie, a nasze usługi mają kompleksowy charakter. Zajmujemy się również doradztwem. Pomagamy dobrać rodzaj instalacji oraz jej parametry techniczne do potrzeb użytkowników danego obiektu. Bierzemy przy tym pod uwagę aktualne rachunki za prąd, przeznaczenie budynku, związane z nim plany. Pomagamy również w uzyskaniu dofinansowań ze środków rządowych czy unijnych, a także sfinansowania inwestycji z kredytu lub leasingu.

Po przeprowadzeniu rozmowy z Inwestorami i przeanalizowaniu ich potrzeb nasi inżynierowie przygotowują projekt instalacji. Następnie przechodzimy do jego realizacji. Ta jest wykonywana przez grupę doświadczonych monterów ze stosownymi uprawnieniami. Dzięki temu mamy pewność, że prace są przeprowadzane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i wymaganiami producentów konkretnych rozwiązań. To gwarantuje ich wydajne oraz sprawne, bezpieczne działanie.

Usługi serwisowe

Po sfinalizowaniu inwestycji udzielamy usług serwisowych. Dzięki nim możesz regularnie kontrolować stan poszczególnych elementów instalacji, dokonywać ich ewentualnej wymiany oraz uniknąć poważnych awarii, które negatywnie wpłynęłyby na wydajność całej inwestycji. Serwis jest przeprowadzany przy użyciu specjalistycznego sprzętu: zarówno do diagnozy problemów, jak i ich usuwania. To przyśpiesza wykonywanie prac i sprawia, że te są precyzyjne.

Szukasz taniego, ekologicznego źródła energii, które pomoże obniżyć rachunki za prąd w Twoim domu lub w Twojej firmie? Skontaktuj się z nami. Instalujemy również fotowoltaikę w Krzeszowicach i okolicznych miejscowościach. Zapraszamy do współpracy.