Fotowolatika — Kraków Podgórze

 

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Krakowie Podgórzu. Usługa jest realizowana przez monterów z wieloletnim doświadczeniem w branży i kwalifikacjami, które umożliwiają jednocześnie rzetelne i legalne świadczenie usług. Podczas pracy kierujemy się zaleceniami producentów, aby mieć pewność, że wykonana instalacja będzie w pełni wydajna, sprawna. Montaż tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści. Przede wszystkim pozwoli Ci zaoszczędzić, zyskać samodzielne i odnawialne źródło energii, a także postawić na ekologię.

Instalacja fotowoltaiki — zakres usług

Do instalacji fotowoltaiki podchodzimy w kompleksowy sposób. Na początku doradzamy Klientom, jakie parametry konstrukcji zaspokoją potrzeby wynikające z zapotrzebowania danego budynku na energię elektryczną. Analizujemy przy tym dotychczasowe rachunki za prąd czy sposób użytkowania budynku. Jeśli zdecydujesz się na realizację inwestycji, pomożemy Ci również uzyskać na nią dofinansowanie z unijnych czy rządowych środków. Jeśli zależy Ci na kredycie na fotowoltaikę lub leasingu, również pomożemy Ci w dopełnieniu formalności.

Usługi obejmują również:

  • przygotowanie projektu instalacji: dokument uwzględnia dane techniczne dotyczące poszczególnych komponentów, ich ilość, rozmieszczenie i wiele innych czynników. Jest wykonywany przez inżynierów ze stosownymi uprawnieniami;
  • montaż: usługa jest realizowana przez monterów z doświadczeniem i kwalifikacjami do świadczenia tego rodzaju usług;
  • serwis: usługi serwisowe pozwolą Ci utrzymać instalację w odpowiednim stanie technicznym. To umożliwi jej sprawne i wydajne działanie.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami. Zapraszamy również do współpracy Inwestorów z innych części Krakowa — montujemy fotowoltaikę w Nowej Hucie. Skontaktuj się z nami i ciesz się tanią, ekologiczną energią elektryczną.