Pompy ciepła — Olkusz

 

Oferujemy pompy ciepła dla Klientów z Olkusza. Współpracujemy zarówno z Inwestorami prywatnymi, jak i przedsiębiorcami, którym zależy na ochronie środowiska i obniżeniu comiesięcznych rachunków za ogrzewanie. Proponujemy rozwiązania pochodzące od renomowanych producentów, co wpływa na komfort korzystania z nich, a także wydajność i funkcjonalność całego systemu grzewczego.

Co ważne, nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że pompa powietrzna, gruntowa czy wodna mogą zostać wyposażone w moduły, które umożliwią dodatkowo ogrzewanie wody oraz chłodzenie pomieszczeń. Dzięki temu jedno urządzenie pozwoli Ci zadbać o komfort termiczny w domu przez cały rok.

Sposób działania pompy ciepła

Pompa ciepła to ekologiczne rozwiązanie, które w działaniu wykorzystuje procesy termodynamiczne. Energia cieplna jest pozyskiwana ze środowiska naturalnego, a następnie poddawana odparowaniu i skraplaniu, po czym trafia do odbiorników grzewczych, które zapewniają optymalną temperaturę we wnętrzu, gdy na zewnątrz temperatura wynosi od -27°C do +45°C.

Zalety pompy ciepła

Do najważniejszy zalet pompy ciepła należą:

    • wykorzystanie podkładów energetycznych znajdujących się w naturalnym środowisku i jednoczesna minimalizacja poziomu emisyjności szkodliwych substancji,
    • szansa na wybór dowolnych odbiorników grzewczych,
    • bezobsługowe działanie systemu, rzadko pojawiające się awarie,
    • czysta kotłownia i brak konieczności składowania paliwa opałowego.

System przynosi również liczne oszczędności pod względem finansowym — szczególnie jeśli jego działanie zostanie połączone z montażem fotowoltaiki, który również dla Ciebie przeprowadzimy. Zapraszamy do współpracy.