Fotowoltaika — Wolbrom

 

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Wolbromiu. Usługa jest realizowana przez fachowców z doświadczeniem w branży i kwalifikacjami, które umożliwiają jednocześnie rzetelne i legalne świadczenie usług.

Nasi pracownicy w trakcie realizacji zleceń kierują się zaleceniami producentów. Dzięki temu wiemy, że zrealizowana inwestycja będzie bezpieczna, wydajna i przyjemna w użytkowaniu, a ryzyko ewentualnych awarii zostanie zminimalizowane.

Instalacja fotowoltaiczna pozwoli Ci zaoszczędzić środki, które dotychczas przeznaczałeś na opłatę rachunków za prąd, zyskać samodzielne i odnawialne źródło energii oraz postawić na OZE (odnawialne źródło energii).

Instalacja fotowoltaiki — zakres usług

Do instalacji fotowoltaiki podchodzimy w kompleksowy sposób. Doradzamy, jakie parametry techniczne są niezbędne do zaspokojenia potrzeb wynikających z zapotrzebowania danego budynku na energię elektryczną. Analizujemy wysokość bieżących rachunków. Jeśli zdecydujesz się na realizację inwestycji, pomożemy Ci w uzupełnieniu formalności, które pozwolą uzyskać na nią dofinansowanie z unijnych czy rządowych środków. Pomagamy także uzyskać kredyt lub leasing na fotowoltaikę.

Oferujemy:

  • przygotowanie projektu instalacji: dokument uwzględnia dane techniczne poszczególnych paneli, ich ilość, rozmieszczenie i wiele innych czynników;
  • montaż: jest wykonywany przez monterów z doświadczeniem i uprawnieniami do świadczenia tego rodzaju usług;
  • serwis: pozwala na utrzymanie instalacji w odpowiednim stanie technicznym.

Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i przedsiębiorcami pomagając modernizować budynki mieszkalne, firmy, obiekty przemysłowe. Montujemy również fotowoltaikę w Olkuszu i okolicy, co sprawia, że nasze usługi mają szeroki zasięg terytorialny. Zapraszamy do współpracy.