Pompy ciepła — Nowa Huta

 

Oferujemy pompy ciepła. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi i przedsiębiorcami z Nowej Huty. Szukasz systemu grzewczego, który jest jednocześnie łatwy w obsłudze, wydajny i opłacalny? Zamontujemy go dla Ciebie. Oferujemy gruntowe, wodne i powietrzne pompy ciepła od renomowanych producentów. Pomożemy Ci dobrać parametry techniczne systemów do Twoich potrzeb, a także kubatury ogrzewanego budynku. Dzięki temu rozwiązania będą wydajne i funkcjonalne, a w Twoim domu przez cały rok będzie gościł komfort termiczny.

Zakres usług

Do realizacji zleceń podchodzimy w kompleksowy sposób. Współpracę rozpoczynamy od doradztwa technicznego w zakresie wyboru konkretnych rozwiązań. Oferujemy również wsparcie w wypełnianiu formalności, które pozwolą uzyskać dofinansowanie na montaż fotowoltaiki. Dzięki energii odnawialnej koszty korzystania z pompy ciepła spadną właściwie do zera, a Ty w pełni się usamodzielnisz od zmieniających się cen energii elektrycznej czy przerw w jej dostawie.

Jak działają pompy ciepła?

Pompa ciepła pobiera energię cieplną ze środowiska naturalnego i poddaje ją procesom termodynamicznym. Następnie energia jest przekazywana do odbiorników grzewczych, czyli np. kaloryferów. Wówczas w domu robi się ciepło, woda zostaje podgrzana. Konstrukcja wykorzystuje naturalne i odnawialne źródła energii, pozwalając zadbać o stan Planety.

Zalety pompy ciepła

Do najważniejszych zalet pompy ciepła należą:

• możliwość ogrzewania zarówno budynków, jak i wody używanej do wykonywania codziennych czynności,
• działanie systemu w zakresie temperatury od -27°C do +45°C,
• bezobsługowe działanie pompy ciepła,
• możliwość wykorzystania systemu do klimatyzowania wnętrza,
• brak konieczności składowania opału i czysta kotłownia.

Jeśli zależy Ci na ekologicznym źródle ogrzewanie, które przynosi oszczędności i jest skuteczne, skontaktuj się z nami. Zapraszamy do współpracy.