Fotowoltaika — Chrzanów

 

Oferujemy montaż fotowoltaiki w Chrzanowie. Usługa pozwala pozyskać energię z odnawialnego źródła. Dzięki temu Twój dom lub firma stają się ekologiczne, a Ty oszczędzasz na rachunkach za prąd. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dobierając parametry techniczne całej instalacji do potrzeb Klienta.

Uwzględniamy przy tym:

  • aktualne rachunki za energię elektryczną,
  • sposób użytkowania budynku,
  • preferencje jego mieszkańców czy osób, które w nim pracują.

Montaż jest realizowany przez zespół składający się z wykwalifikowanych pracowników z uprawnieniami do świadczenia tego rodzaju usług. Dzięki temu zlecenia są realizowane na podstawie najwyższych standardów jakości. Instalacja działa w wydajny sposób i podnosi komfort życia.

Szeroki zakres usług

Do montażu fotowoltaiki podchodzimy w kompleksowy sposób. Możesz liczyć na nasze doradztwo. Pomagamy w uzyskaniu finansowania inwestycji: zarówno z projektów unijnych, rządowych, jak i poprzez kredyt, leasing. Tysiące zrealizowanych zleceń sprawiły, że mamy rzetelną wiedzę odnośnie do samego działania instalacji, jak i potrzeb energetycznych, wynikających z określonego sposobu użytkowania konkretnego obiektu.

Po dokonaniu analizy dotyczącej zapotrzebowania energetycznego w danym budynku przechodzimy do przygotowania projektu instalacji. Uwzględniamy przy tym kubaturę nieruchomości, jej położenie względem stron świata i wiele innych czynników.

Następnie przechodzimy do montażu — realizujemy również fotowoltaikę w Jaworznie i okolicznych miejscowościach. Po zakończeniu prac instalacyjnych świadczymy usługi serwisowe, które należy wykonywać regularnie w celu utrzymania sprawności oraz wydajności fotowoltaiki, a także w celu uniknięcia poważnych, kosztownych w usunięciu awarii. Zapraszamy do współpracy.