Fotowoltaika — Nowa Huta

 

Zajmujemy się montażem fotowoltaiki w Nowej Hucie. Współpracując z nami, możesz pozyskać energię z odnawialnego źródła, dzięki któremu Twój dom lub firma stają się ekologiczne, a Ty oszczędzasz na rachunkach za prąd. Uniezależniasz się również od jego zmieniającej się ceny czy przerw w dostawie, awarii instalacji. Do każdego zlecenia podchodzimy w indywidualny sposób, dobierając parametry techniczne całego przedsięwzięcia do potrzeb Klienta.

Uwzględniamy przy tym:

  • bieżące rachunki za energię,
  • przeznaczenie budynku,
  • ilość użytkowników obiektu,
  • preferencje jego mieszkańców czy osób, które w nim pracują.

Montaż jest realizowany przez zespół składający się z doświadczonych pracowników, którzy mają uprawnienia do świadczenia tego rodzaju usług. Prace są realizowane na podstawie wytycznych producentów konkretnych rozwiązań. Przygotowana instalacja działa w wydajny sposób i przekłada się na większy komfort życia oraz oszczędności.

Szeroki zakres usług

Do montażu fotowoltaiki podchodzimy w kompleksowy sposób. Oferujemy:

  • doradztwo — pomagamy w uzyskaniu finansowania inwestycji z projektów unijnych rządowych, kredytu, leasingu;
  • przygotowanie projektu instalacji — inżynierowie uwzględniają przy tym kubaturę danego budynku, jego położenie względem stron świata i wiele innych czynników;
  • montaż — ten jest wykonywany na podstawie najwyższych standardów jakości.

Realizujemy również fotowoltaikę w Jaworznie i okolicznych miejscowościach, dlatego nasze usługi mają szeroki zakres terytorialny. Po zakończeniu prac montażowych oferujemy serwis, które warto wykonywać regularnie w celu utrzymania sprawności oraz wydajności całej instalacji. Jej kontrola i dokonywanie bieżących naprawa pozwolą uniknąć poważnych awarii i kosztów, które są związane z ich usunięciem. Zapraszamy do współpracy.