Pompy ciepła — Katowice Brynów

 

Oferujemy pompy ciepła dla Klientów z Katowic Brynowa. Systemy pochodzą od zaufanych i renomowanych producentów, dlatego przez lata działają w wydajny sposób, zapewniając Inwestorom wygodę użytkowania i możliwość korzystania z bezobsługowego systemu ogrzewania.

Pompa ciepła pozwala jednocześnie ogrzać mieszkanie i wodę, a także ochłodzić pomieszczenie — wyposażenie jej w odpowiednie moduły zapewni działanie systemu w przedziale temperatury od -27°C do +45°C. To oznacza, że niezależnie od warunków pogodowych zapewnisz sobie komfort termiczny.

Dodatkowo tego rodzaju system grzewczy nie wymaga składowania paliwa opałowego i uniezależnia Cię od jego zmieniających się cen. Pozwala również wybrać dowolny system ogrzewania. Możesz postawić na tradycyjne grzejniki lub ogrzewanie podłogowe.

Dla użytkowników rozwiązania duże znaczenie ma aspekt ekologicznego działania systemu, a także oszczędności, jakie wiążą się z jego wykorzystywaniem. Pompy ciepła wykorzystują energię, która znajduje się w środowisku naturalnym, dlatego umożliwiają ograniczenie emisji dwutlenku węgla. Jeśli zdecydujesz się na ich połączenie z montażem fotowoltaiki, będziesz cieszył się właściwie zerowymi kosztami ogrzewania.

Kompleksowy charakter usług

Oferowane usługi mają kompleksowy charakter, dlatego zapewniamy pomoc w doborze rozwiązań do Twoich potrzeb, montaż urządzenia, a także jego serwis. Pomożemy Ci wybrać technologię, która będzie jednocześnie wydajna, funkcjonalna i trwała.

Montujemy pompy:

  • wodne,
  • powietrzne,
  • gruntowe.

Zadbaj o zmniejszenie emisyjności szkodliwych substancji, a także komfort termiczny Twojego domu. Zapraszamy do współpracy.